DO TACEK

:: Strona Główna : Maszyny Spożywcze : ZGRZEWARKI : DO TACEK


Firma KT to ceniona marka i produkty zawsze najwyższej jakości.

 

Ekspresowe zgrzewarki firmy KT zostały zaprojektowane do zgrzewania pokrywek z plastiku, papieru lub folii aluminiowej z tackami plastikowymi, papierowymi oraz wykonanymi z polistyrenu.
Urządzenie idealnie nadaje się do pakowania gotowych posiłków, sałatek, dań na wynos, produktów świeżych, makaronów, ryb itp. Często wykorzystywane w sklepach, restauracjach, barach typu fast-food, stołówkach oraz w całym przemyśle przetwórstwa spożywczego.
W standardowym wyposażeniu znajduje się termostat, który umożliwia dopasowanie odpowiedniej temperatury płyty grzewczej oraz regulator czasu zgrzewania optymalizujący cały proces. Specjalne ostrze automatycznie odcina nadmiar folii, po czym pokrywa grzewcza unosi się mechanicznie.
Teflonowa powierzchnia płyty grzewczej oraz solidny uchwyt pojemników są trwałe i nie wymagają konserwacji - ewentualna wymiana uchwytu nie stanowi problemu. W zależności od rozmiarów i modeli tacek, uchwyt podtrzymujący może być przystosowany do kilku rodzajów pojemników. Zgrzewarki KT są bezpieczne w obsłudze i łatwe w utrzymaniu czystości.
 


MODEL: HB-1 HB-4 HB-3
SPECYFIKACJA j.m.


 
Moc kW   1 1 1,5
Max. rozmiar pojemnika mm   210 x 190 260 x 190 270 x 350
Max. długość folii mm   215 215 215
Max. długość folii z naddatkiem mm   - 250 300
Max. szerokość folii mm   190 190 390
Wymiary urządzenia (z podniesioną pokrywą) mm   590 x 280 x 160(580) 630 x 280 x 180(610) 730 x 570 x 300(760)
Waga kg   17 18 44
Średnia wydajność szt./h   250 250 200
Uchwyt podtrzymujący     - - w standardzie
 

 


Firma TECNOVAC - kompetencja, niezawodność, ewolucja

 

Firma Tecnovac oferuje szeroką gamę nowoczesnych maszyn, zaprojektowanych i zbudowanych zgodnie ze standardami jakości na najwyższym poziomie, przeznaczonych do produktów spożywczych, przemysłowych i farmaceutycznych.

Zgrzewarki do tacek oferowane przez firmę Tecnovac są w stanie uszczelnić i zgrzać każdego rodzaju tacki. Cała gama produktów została zaprojektowana tak, aby spełnić wszystkie wymagania produkcyjne stawiane przez małych producentów jak i po duże zautomatyzowane zakłady przemysłu.

 

 

Model OLYMPIA
Olympia to półautomatyczny model przeznaczony do pakowania produktów spożywczych we wstępnie uformowane tace z dodatkiem MAP. Urządzenie to jest idealne do pakowania gotowych posiłków, poprawiając okres przydatności do spożycia, chroniąc żywność przed uszkodzeniem podczas transportu i prezentując produkt w estetycznym opakowaniu, podnosząc jego cechy. Zgrzewarka do tacek Olympia wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej. Czynności mechaniczne i pneumatyczne są kontrolowane przez mikroprocesów, a dla różnych produktów można ustawić 10 zróżnicowanych programów. Elektryczny czujnik zapewnia precyzję sterowania próżnią i gazem.

Zgrzewarka dostępna jest w trzech wersjach:
Olympia S: tylko zgrzewanie
Olympia VG: zgrzewanie + próżnia/gaz
Olympia H250: tace o wysokości do 250 mm

 

Model OLYMPIA PRO

Model Olympia PRO został opracowany, aby z łatwością pakować żywność w wstępnie uformowane tace. Półautomatyczny konfiguracja z obrotowym stołem i dwoma komory próżniowe, maksymalizuje produkcję! W rzeczywistości, podczas cyklu pakowania można rozładować i załadować drugą komorę, zwiększając wydajność. Wszystko dzięki wyjątkowo niezawodnej i łatwej w obsłudze maszyna.

ZALETY:

panele ochronne z poliwęglanu z wyłącznikami bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi przepisami

łatwe czyszczenie i konserwacja

szafka elektryczna ze stali nierdzewnej AISI 304 o stopniu ochrony IP 67

szybki system zmiany formy

obrotowa forma aluminiowa z powłoką antykorozyjną

nieprzywierająca płyta uszczelniająca

utwardzone cieplnie ostrza tnące dla lepszej wytrzymałości

kontrola temperatury w celu zagwarantowania dokładności uszczelnienia

 

 

Model ATENA
Automatyczna maszyna uszczelniająca Atena może pakować w zmodyfikowanej atmosferze dowolne rodzaje tacek. Dzięki swojej silnej konstrukcji ze stali nierdzewnej, łatwej konserwacji i zgodności z wymogami higienicznymi, urządzenie to idealnie nadaje się do zastosowania w małych i średnich przedsiębiorstwach. Jednym z ważniejszych aspektów tego modelu jest możliwość wykorzystania form z maszyn półautomatycznych Olympia. W celu uzyskania absolutnej precyzji w szczegółach zgrzewanego opakowania forma aluminiowa każdorazowo wykonana jest zgodnie z życzeniem klienta.

Zgrzewarka dostępna jest w trzech wersjach:
Atena S: tylko zgrzewanie
Atena VG: zgrzewanie + próżnia/gaz
Atena H250: tace o wysokości do 250 mm

 

Model ATENA DUAL DRIVE
Automatyczny model będący dwukomorową wersją Ateny. Dzięki dwóm identycznym formom pozwala podwoić wydajność. Atena Dual Drive pozwala również na pracę z dwiema różnymi formami, wybieranymi przez PLC, gwarantując w ten sposób maksymalną elastyczność.

 

Model ORION
Automatyczna zgrzewarka Orion jest niezwykle prosta w użyciu. Maszyna spełnia wszystkie higieniczne wymagania, a wydajny system pakowania w atmosferze modyfikowanej wraz z precyzyjna regulacją transportu tacek do listwy uszczelniającej gwarantują optymalne wyniki procesu. Dzięki takim opcją, jak "wewnętrzne cięcie" i efekt skóry, zgrzewarka spełnia wszystkie potrzeby związane z prezentacją produktu. Maszyna ta stanowi niezawodne i wydajne rozwiązanie dla większej produkcji przemysłowej.


Szczegółowe informacje dotyczące urządzeń oraz ich zakupu znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym sklep.solarm.pl

DO TACEK
DO TACEK
DO TACEK
DO TACEK
DO TACEK
DO TACEK
DO TACEK
DO TACEK
DO TACEK
DO TACEK

Zamów klips

dopasowany do twojej klipsownicy

Jeżeli wśród proponowanych modeli nie znalazłeś swojego typu klipsa, zgłoś się do nas, a przygotujemy dodatkową ofertę