STYLOWE AGD

:: Strona Główna : Maszyny Spożywcze : STYLOWE AGD : STYLOWE AGD

Od ponad 50 lat rodzinna firma GRAEF jest symbolem wysokiej jakości produktów "Made in Germany" zorientowanych na użytkownika. Produkty AGD są dobrze znane i cenione na całym świecie za ich wyjątkową jakość wykonania, trwałość i wzornictwo. W 1967 roku firma wprowadziła na rynek pierwsze elektryczne, wielozadaniowe krajalnice o konstrukcji metalowej. Od tego czasu za marką GRAEF stoją niezwykle funkcjonalne i niezniszczalne krajalnice oraz inne urządzenia kuchenne.

 

Krajalnice CLASIC - klasyczna krajalnica z bardzo stabilną konstrukcją o doskonałej jakości wykonania. Ponadczasowy design i łatwa obsługa czyni ją niezastąpioną w każdej kuchni.
Krajalnice MASTER - idealne krajalnice dla ambitnych szefów kuchni, którzy doceniają styl i uniwersalną funkcjonalność. Diamentowa ostrzałka zapewnia niepowtarzalną ostrość w całym okresie użytkowania.
Krajalnice PROFESSIONELL - diamentowa ostrzałka umożliwia wieloletnia pracę bez ostrzenia, a tarcza tnąca z gładkim hartowanym ostrzem zapewnia najwyższa jakość krojenia.
Krajalnice VIVO - klasyczne wzornictwo oraz innowacyjny design. W nowej krajalnicy Vivo położono szczególny nacisk na oszczędność energii przy wysokiej wydajności.
Krajalnice EVO - najnowsza linia krajalnic firmy GRAEF, charakteryzująca się niezwykle kompaktową budową, energooszczędnym napędem oraz solidną konstrukcją.
Czajniki elektryczne WK - nierdzewne czajniki elektryczne zapewniają stylowy wygląd i najnowsze rozwiązania techniczne, zapewniające łatwe i bezpieczne użytkowanie.
Ekspresy do kawy EM - solidna, metalowa konstrukcja oraz najwyższej jakości komponenty gwarantują trwałość i bezproblemowe użytkowanie. Zastosowane technologie w połączeniu z ergonomią zapewniają najwyższą jakość parzonej kawy.
Młynki do kawy CM - gwarantują świeżo zmielonej klawy w połączeniu z solidną konstrukcją i wysokiej jakości materiałami. Regulacja grubości mielenia pozwala na dobór idealnej konsystencji kawy dla każdego smakosza.
Gofrownice WA - klasyczne i ponadczasowe wzornictwo w połączeniu z najnowszą techniką i wysokiej jakości materiałami, gwarantują niezawodne użytkowanie w każdej kuchni.
Spieniacze do mleka MS - prosta, ponadczasowa stylistyka połączona z nowoczesną techniką. Pozwala na idealne przygotowanie mleka do cappucino, latte macchiato itp.
Tostery TO - z nową linią tosterów, wykorzystującą sprawdzone techniki, można łatwo przygotować tosty o pożądanym stopniu spieczenia i zarumienienia.


Szczegółowe informacje dotyczące urządzeń oraz ich zakupu znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym sklep.solarm.pl

STYLOWE AGD
STYLOWE AGD
STYLOWE AGD
STYLOWE AGD
STYLOWE AGD
STYLOWE AGD
STYLOWE AGD

Zamów klips

dopasowany do twojej klipsownicy

Jeżeli wśród proponowanych modeli nie znalazłeś swojego typu klipsa, zgłoś się do nas, a przygotujemy dodatkową ofertę